درباره ما

درباره ما

شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران (شرکت سیلو گستران غله) , تولید کننده کلیه ماشین آلات خط تولید آرد و خوراک دام و همچنین ماشین آلات انتقال دهنده و تجهیزات جانبی سیلو های فلزی است .این شرکت توانسته است در مدت زمان فعالیت خود در صنعت سیلوی کشور تجهیز بخش قابل توجهی از کارخانجات کشور را به خود اختصاص دهد.

شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران (شرکت سیلو گستران غله) ابتدا فعالیت گروه را با نصب و راه اندازی خطوط تولید آرد آغاز کرد . تسلط به دیاگرام تولید , زمینه ای را فراهم کرد تا این بخش بتواند موفقیت چشمگیری را به دست آورد . راه اندازی پروژه های بزرگ از جمله اقدامات این شرکت بود . همچنین شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران (شرکت سیلو گستران غله) نمایده انحصاری شرکت اوبیال , بزرگ ترین سازنده سیلو های فلزی در آسیا و اروپا است .

گروه صنعتی کرمی (KIG) در سال ۱۳۸۷ توسط آقای خلیل کرمی پایه گذاری شد. شرکت سیلو گستران غله در سال ۱۳۸۵ در پی آغاز نهضت سیلو سازی در کشور تاسیس شد . در ابتدا فعالیت گروه با نصب و راه اندازی خطوط تولید آرد آغاز به کار کرد .تسلط به دیاگرام تولید که یکی از ارکان اصلی خطوط تولید آرد می باشد در تخصص آقای کرمی بود به همین دلیل پروژه های نصب و راه اندازی با موفقیت چشم گیری به انجام رسید. پروژه های بزرگی چون آرد نهاوند – رخشان آرد – بهنان آرد – آرد صبا و گلچین آرد از جمله این پروژه ها بودند.

کارگاه ماشین سازی گروه در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد .شرکت ابتدا کار خود را با ساخت ماشین آلات قسمت بوجاری  و برخی از ماشین آلات قسمت آسیاب شروع کرد و در ادامه کار ساخت کلیه ماشین آلات خط تولید آرد – خوراک دام – انتقال دهنده ها و تجهیزات سیلوهای فلزی را در دستور کار خود قرار داد . شرکت در راستای تکمیل فعالیت های خود نمایندگی دو شرکت بزرگ و معتبر ترکیه ای را اخذ نمود.

شرکت ارکان ماشین , سازنده ماشین آلات خطوط تولید آرد  و خوراک دام و شرکت obial سازنده سیلوهای فلزی و تجهیزات و انتقال دهنده های سیلو ها