شرکت OBIAL

OBIAL

سازنده سیلوهای فلزی غلات و تجهیزات جانبی

شرکت سیلو سازی ( Obial  ) بزرگترین شرکت سیلوسازی در آسیا و جزو چندین سیلوساز معتبر در سطح دنیا می باشد. شرکت Obial  از شرکت های بزرگ ترکیه است که در زمینه ساخت و تولید سیلوهای فلزی فعالیت دارد. این شرکت ماشین آلات خود را با کیفیت و استانداردهای جهانی تولید می کند. از ویژگی های سیلوهای فلزی این شرکت می توان به نکات زیر اشاره کرد :

۱-    ساخت بدنه سیلو و ماشین آلات از مواد اولیه درجه یک ( شرکت Arcelor  )

۲-    طراحی استاتیک سیلو برحسب استاندارد En-1991-4

۳-    تولید وساخت کلیه تجهیزات و ابزار مربوط به سیلو در داخل شرکت اوبیال

۴-    ارائه سیلوها با توجه به زون زلزله مربوط به هر منطقه

۵-    استفاده از ورق های گالوانیزه با پوشش  ۴۵۰  gr/m2  در کلیه سیلوها

۶-    استفاده از ورق گالوانیزه با پوشش  gr/m ۶۰۰ در مناطق با رطوبت بالا و بنادر

این شرکت در سال ۱۹۹۲ توسط آقای عثمان آلتونتاش Osman Altuntas پایه گذاری شد. وی در این باره گفت : این شرکت تمامی تجهیزات و قطعات مربوط به سیلوها و ماشین آلات انتقال دهنده ها را در محل شرکت طراحی کرده و می سازد، کلیه ورق های گالوانیزه این شرکت از شرکت فولاد ARCELOR تهیه می شود.

آشنایان به صنعت فولاد کاملاً با این اسم آشنا هستند و می دانند  که معتبرترین در تولید ورق گالوانیزه و استیل در دنیاست. شرکت Obial از سال ۲۰۰۹ شروع به ساخت سیلو با ورق گالوانیزه با پوشش ۶۰۰ گرم بر مترمربع کرده است که مختص مناطق با رطوبت بالا مثل بنادر می باشد. آقای آلتونتاش با اشاره به فعالیت این شرکت تصریح کرده است: شرکت Obial ، دو میلیون تن سیلو در ایران اجرا کرده است که در بین آنها پروژه های ۲۰۰-۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تن هم دیده می شود. شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران (شرکت سیلو گستران غله) برعهده دارد که با داشتن نیروهای کارآمد و کارگاه ماشین سازی، خدمات پس از فروش شرکت اوبیال را در ایران بر عهده دارد و توانا به این موضوع می باشد.

برخی از پروژه های اجرا شده :

آرد سفید اکبری ۱۰۰٫۰۰۰ تن

زر ماکارون ۲۰۰٫۰۰۰ تن

آرد سفید ازنا ۱۰۰٫۰۰۰ تن

آرد رخشان ۵۰٫۰۰۰ تن

سیلوداران دیار غرب ۵۰٫۰۰۰ تن

 

سایت رسمی شرکت OBIAL