شرکت Erkan Machine

شرکت Erkan Machine از جمله شرکت های بزرگ ترک در زمینه ساخت ماشین آلات خطوط تولید آرد است. این شرکت با آن که بیش از دو دهه تاسیس شده است، توانسته در زمینه تولید ماشین آلات آرد موفق عمل کند. ارکان ماشین توانسته است در بُعدهای وسیع به تولید ماشین آلات بپردازد. از دیگر ویژگی های این شرکت، تولید سریع و راه اندازی ماشین آلات تولیدی است. شرکت ارکان ماشین به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ساخت ماشین آلات در خطوط تولید آرد، به ارائه خدمات در ایران نیز پرداخته است که نمایندگی آن بر عهده شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران است.

دیگر ویژگی های ارکان ماشین به شرح زیر است :

–        خط تولید آرد به صورت طبقاتی و کمپکت

–        ساخت، نصب و راه اندازی خط کمپکت آرد به صورت کلید تحویل

–        لوله و اتصالات گندم، آرد و هوا

–        تهیه تجهیزات جانبی کارخانجات آرد از ترکیه و تولیدکنندگان اروپایی

–        خط تولید خوراک دام و طیور

شرکت ارکان ماشین، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های ترک می باشد که در زمینه ساخت ماشین آلات خطوط تولید آرد ( طبقاتی – کمپکت ) فعالیت دارد. ارکان ماشین در سال ۱۹۹۰ توسط مهندس خلیل ارکان (HALIL ERKAN ) تاسیس شد. وی در خصوص فعالیت این شرکت گفت : این شرکت کار خود را با ساخت الک های فلزی کارخانجات آرد آغاز کرد. با توجه به این که صاحبان این شرکت از سال ها قبل در زمینه ساخت اطاقک های تریلر و خط آجرپزی فعالیت داشتند ( هم اکنون نیز فعالیت دارند ) با دارا بودن پرسنل مجرب در زمینه ماشین سازی و به کارگیری افراد متخصص در زمینه ماشین آلات آرد؛ خیلی زود جایگاه ویژه ای در بین ماشین سازان آرد برای خود پیدا کرد.

وی افزود : هم اکنون این شرکت کلیه ماشین آلات خط تولید آرد و خوراک دام را خود ساخته و به بازار عرضه می کند.

ارکان با اشاره به توجه به اقدامات این شرکت در سال های اخیر گفت: این شرکت اقدام به ارائه خط تولید آرد و خوراک دام به صورت کلید تحویل کرده است که متقاضیان زیادی هم دارد. در این روش حتی ساختمان تولید نیز توسط شرکت ساخته و تولید می شود و خریداران فقط فوندانسیون ارائه شده از شرکت را اجرا خواهد کرد.

به طور مثال یک خط تولید آرد به ظرفیت ۱۵۰ تن در روز در ۶ ماه ساخته ، نصب و راه اندازی می شود. خدمات پس از فروش ماشین آلات شرکت ERKAN MAKINA  را در ایران شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران بر عهده دارد.

برخی از پروژه های اجرا شده :

آرد گلچین :  ۲۵۰t/24h

آرد نهاوند : ۲۵۰t/24h

آرد اسدآباد : ۱۰۰t/24h

رخشان آرد : ۲۵۰t/24h

بهنان آرد : ۲۵۰t/24h

سایت رسمی شرکت Erkan Machine